» SP7PKI MISTRZEM POLSKI - SUKCES WIEŃCZY DZIEŁO... » 05.12.2009

Sobota, 5 grudnia 2009r. wspólnie z Andrzejem SP7ASZ uczestniczyliśmy w podsumowaniu zawodów sportów łączności organizowanych przez Ligę Obrony Kraju Wydział Szkolenia i Sportów Łączności w Sali Tradycji przy ulicy Chocimskiej 14 w Warszawie. Kierownik WSiSŁ Biura ZG LOK Włodzimierz Karczewski SQ5WWK na ręce obecnych na spotkaniu podziękował wszystkim stacjom za sportową rywalizację w zawodach. ZG PZK reprezentował zastępca prezesa d/s sportowych Bogdan Machowiak SP3IQ, gratulując zwycięzcom podkreślił iż, prezentowany wysoki poziom operatorski daje gwarancję na sukcesy na arenie międzynarodowej stacji polskich.

Wyłoniono i nagrodzono Mistrzów Polski Radiostacji Amatorskich Klubowych i Indywidualnych, w następujących kategoriach:

A – MO MIX - KLUBOWE łączna w paśmie KF (CW + SSB),
B – MO CW - KLUBOWE CW w paśmie KF,
C – MO SSB - KLUBOWE SSB w paśmie KF,
D – SO MIX - INDYWIDUALNE łączna w paśmie (CW + SSB),
E – SO CW - INDYWIDUALNE CW w paśmie KF,
F – SO SSB - INDYWIDUALNE SSB w paśmie KF,
G – MO MIX UKF - KLUBOWE łączna w paśmie UKF (CW, SSB. FM),
H – SO MIX UKF - INDYWIDUALNE łączna w paśmie UKF (CW, SSB, FM),
I – DIGIT MO - KLUBOWE łączna w paśmie KF – CYFROWE (PSK, RTTY, HELL),
K – DIGIT SO - INDYWIDUALNE łączna w paśmie KF – CYFROWE (PSK, RTTY, HELL),
J – SWL łączna za nasłuchy KF (CW, SSB i CYFROWE).

Tytuł Mistrza Polski w kategorii A – MO MIX KLUBOWE KF (CW/SSB) zdobyła stacja Świętokrzyskiego Oddziału Terenowego PZK SP7PKI pracująca pod kierownictwem Andrzeja SP7ASZ. Szczególne słowa podziękowania i wyrazy wdzięczności za pracę przez cały rok 2009 składam na ręce Andrzeja, to dzięki jego osobistemu zaangażowaniu i pracy osiągnęliśmy ten sukces, pragnę w tym miejscu również serdecznie podziękować pozostałym kolegom którzy podtrzymywali ducha rywalizacji w dążeniu do sukcesu.

Również w dniu dzisiejszym odebraliśmy puchar za zdobycie 1 miejsca w zawodach W Hołdzie Uczestnikom Powstania Warszawskiego 1944, rozegranych 1 sierpnia 2009r. w grupie:

C – MO MIX - KLUBOWE łączna w paśmie KF (CW + SSB).

Zwycięstwo w tych zawodach zapewnili naszej stacji operatorzy Andrzej SP7ASZ i Marek SP7IFX

Dziękuję za pracę, cierpliwość, pokorę i zaangażowanie, bowiem walka z własnymi słabościami, pokusami nie jest łatwa. Ale sukces wieńczy dzieło a dzieło to ma jedno imię.

Janek SQ7LQJ

PS. Myślę że nie do przecieniena jest równiez rola Janka SQ7LQJ gdyż bez jego determinacji nie wiele byśmy zdziałali - Marcin SQ7BCE

RELACJA FOTOGRAFICZNA